Телеканал «Дождь»

Модераторы: admin, Thor

Телеканал «Дождь»

Сообщение pirat » Пн 16 июн 2014, 18:12

Телеканал «Дождь» відновив мовлення через супутник

Російський телеканал «Дождь» від сьогодні знову доступний до перегляду на території Європи через супутник. Про це повідомляє офіційний сайт телеканалу.
«Дождь» повідомляє, що перші 1-2 місяці його сигнал буде доступний у відкритому доступі. Його зможуть через супутник Astra 4А дивитися абоненти усіх супутникових операторів на території європейської частини РФ. Щоправда для цього, як ідеться у повідомленні, необхідно трохи перелаштувати обладнання.
Станом на сьогодні, телеканал «Дождь» доступний для перегляду через два супутники – Ямал300К та Astra 4А.
Нагадаємо, що наприкінці січня розпочалося масове відключення телеканалу «Дождь» із кабельних та супутникових пакетів. Це відбувалося під приводом відсутності контракту або ж пояснювалося неетичним опитуванням про блокадний Ленінград в ефірі каналу. Тоді глядачів запитали, чи потрібно було здати Ленінград, щоб зберегти сотні тисяч життів. Широка російська громадськість таке запитання різко засудила, назвавши провокаційним та неетичним.
Наприкінці березня генеральний директор телеканалу «Дождь» Наталя Сіндєєва інтерв’ю порталу «Сноб» сказала, що врятувати життя її компанії може лише «диво». А зовсім нещодавно інвестор телеканалу Олександр Винокуров висловився, що його видання може закритися 20 червня через проблеми із орендою приміщення.
http://osvita.mediasapiens.ua/material/31713
pirat
 
Сообщения: 67
Зарегистрирован: Чт 18 июл 2013, 17:25

Вернуться в Полет мыслей

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1